O nás

"Amber znamená jantár a jantár znamená Slnko..."

Naša značka Klenoty Amber vznikla len nedávno, v roku 2018. Jantar sme si však zamilovali už pred šiestimi rokmi, keď sa nám narodila dcéra a my jej zaobstarali detské jantárové korálky. Tento "kameň" nás očaril natoľko, že sme onedlho začali dovážať z Litvy ručne robené korálky pre deti a tejto činnosti sa venujeme stále. Dodávame jantárové náhrdelníky a náramky pre deti i dospelých do kamenných obchodov naprieč Českom a tiež do mnohých eshopov. Za tie roky vieme o jantáru veľa a spoznáme kvalitu ...

Iveta Polívková 

Od začiatku sme však túžili ponúknuť aj luxusné šperky, ktoré spojí eleganciu ušľachtilých kovov s pozitívnym vplyvom jantáru. A tak vznikli Klenoty Amber. K ponuke jantárových šperkov sme neskôr začali pridávať ďalšie krásne kamene, ktorých milujeme. A tiež klasické šperky zo zlata a striebra, tak aby si u nás vybral každý zákazník. Takmer denne pridávame do ponuky nový šperk.

Nie sme jedni z mnohých. Veľká časť našich šperkov je vyrobené ručne skúsenými klenotníkov s mnohoročnou praxou. Starostlivo pre vás vyberáme jedinečné klenoty z prvotriednych materiálov, väčšina z nich je osadená pravými kameňmi.

Predávame len šperky pochádzajúce priamo od konkrétnych európskych zlatníkov. Pre vás je potom balíme do luxusných darčekových krabičiek.

Všetky naše šperky sú označené puncovou značkou, ich zoznam nájdete tu: tabuľka s prehľadom puncového značenia.

Nájdete nás aj na MALL.CZ

 klenotyamber

KlenotyAmber_1