Affiliate

Máte záujem propagovať naše šperky a získavať províziu z každej objednávky, ktorú prinesiete? Spojili sme sa s affiliate programom Dognet, vďaka ktorému bude pre vás všetko jednoduché a prehľadné.

Či už ste aktívni na sociálnych sieťach, píšete blog alebo napríklad vlastníte webovú stránku, YouTube kanál či diskusný web, môžete sa pripojiť k našim partnerom a vďaka zaujímavej provízii 15 % začať zarábať.

Stačí zaregistrovať sa tu do affiliate programu.

Po registrácii do Dognet stačí na vaše stránky či sociálne siete umiestniť odkaz alebo banner, cez ktorý k nám prídu zákazníci. Dognet všetkých týchto zákazníkov zaznamená a raz mesačne vám vyplatí províziu. Vďaka prehľadnému účtu budete vedieť o každej uskutočnenej objednávke.

A prečo propagovať práve Klenoty Amber?

  • Všetko na sklade s rýchlym doručením. Objednávky odosielame do 24 hodín a zákazníci tak u nás uspejú, aj keď hľadajú darček na poslednú chvíľu.
  • 100 % spokojnosť. Nepreháňame, máme stovky spokojných zákazníkov a na Heureke dokonca spokojnosť 100 %, čo je naozaj výnimočné,
  • Darčekové balenie. Aj ten najmenší piercing balíme do darčekovej krabičky a posielame luxusne zabalený. Zákazníci naše balíčky milujú.
  • Vysoký konverzný pomer. Vďaka pozitívnym recenziám, nízkej cene dopravy a zaujímavým ponukám.
  • Veľký výber prekrásnych šperkov najvyššej kvality.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať majiteľku Ivetu: info@klenotyamber.sk