Náramok pre ženy - rubínový jantár a červený Onyx 18 cm

Kód: 394
€15,45 €12,77 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Výraznejšie kombinácia rubínu jantáru a červeného onyxu. Onyx je kameň, ktorý dodáva silu, energiu a vytrvalosť. Harmonizuje energie jin a jang. Podľa ľudovej múdrosti sa odporúča k riešeniu dávnych šrámov na duši i telesných tráum. Vstrebáva vesmírnej liečivé energie. Korálky sú robené ručne a sú navlečené na šnúrke a opatrené bezpečným zapínaním. Dĺžka 18 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s červeným onyxom.

Používanie jantárových korálikov   je nielen v Európe tradičnou záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu so vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte napríklad tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne). Ale aj pri zápale dutín, nádche či precitlivenosti dutín na zmeny počasia alebo pri peľovej alergii a sennej nádche. Má tiež baktericitný a virostatický účinok – v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča ako pri hyperfunkcii tak aj pri hypofunkcii. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádzajú z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

ČERVENÝ ONYX

Náramok z červeného onyxu dodáva svojmu nositeľovi energiu, silu, podporuje jeho vytrvalosť . Učí nás jednať uvážlivejšie as chladnou hlavou. Podľa ľudovej múdrosti v sebe uchováva spomienky a skúsenosti svojho majiteľa , pomáha spracovávať dávne krivdy a traumy. Vstrebáva vesmírne liečivé sily a harmonizuje energiu jin a jang. Na fyzickej úrovni pôsobí na problémy so zubami, problémy s krvou a krvotvorbou, kosti a nohy.

Hodí sa najmä pre znamenie: LEV, Škorpión, Kozorožec

Jantárové korálky   sú vyrobené z prírodného oblého ohladeného jantáru a červeného onyxu (jeho kamienky sú lisované do pravidelných korálikov) - sú leštené , majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každá korálka je zaistená pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete aj pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je iba ilustratívna.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúžia ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: