Náramok pre ženy - rubínový jantár, láva, mesačný kameň a biely achát

Kód: 484
€17,43 €14,40 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Náramok kombinuje drobné kamienky rubínového jantáru spolu s mohutnými korálkami lávy, mesačného kameňa a bieleho achátu. Použité kamene sa veľmi hodia pri neplodnosti, v tehotenstve, pri pôrode av období dojčenia.

Navlečené sú na priehľadnej gumičke, veľkosť sa teda prispôsobí . Dĺžka náramku je približne 18 cm. Vyrobený je ručne v Litve.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne, ktoré kombinujú certifikovaný pravý baltský jantár s ďalšími polodrahokamami .

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náramky sú vyrábané ručne.

Láva - kameň láva je vďaka svojmu ohnivému sopečnému pôvodu odporúčaný ako nabíjač energie, životnej sily a vitality . Býva tiež považovaný za silný ochranný kameň . Odporúča sa aj na podporu pamäte.

Mesačný kameň - mesačný kameň je spájaný s intuíciou, empatiou, ale hlavne s cyklickosťou. Tak, ako mesiac ovplyvňuje ženské cykly , pôsobí na ne aj mesačný kameň. Odporúča sa pri predmenštruačnom syndróme, neplodnosti , ale jeho nosenie je vhodné aj v období tehotenstva, pôrodu či dojčenia . Tradične sa tiež používal pri nespavosti a námesačnosti.

Biely achát - navodzuje nám pocit bezpečia, istoty, vnútorného pokoja . Pôsobí na nás pomaly, ale s veľkou silou. Čistí našu auru od negatívnej energie. Pôsobí pozitívne na maternicu, tiež sa veľmi hodí pri problémoch s menštruáciou, počatím, v období tehotenstva a pôrodu.

Jantár - jantár je ľudovým liečiteľstvom odporúčaný predovšetkým na zvýšenie imunity. Pomáha najmä pri respiračných ochoreniach, alergiách a sennej nádche, zápaloch stredného ucha, angínach a ochoreniach štítnej žľazy. Pohlcuje negatívne energie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: