Náramok pre ženy - mliečny jantár a dúhový fluorit - 18 cm

Kód: 403
Akcia
€11,49 €9,50 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Mliečny jantár na tomto náramku je doplnený fluoritom vo fialových, modrých aj nazelenalých tónoch. Fluorit je považovaný za kameň, ktorý nás chráni na duševnej úrovni pred tým, aby s nami druhí manipulovali. Pomáha nám udržať si svoje hranice. Býva označovaný za kameň, ktorý silno pohlcuje elektromagnetické žiarenie z elektroniky. Zvyšuje sebavedomie. Odporúča sa tiež pri učení. Korálky sú ručne navlečené na šnúrke a opatrené zapínaním vhodným pre alergikov. Dĺžka 18 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s fluoritom.

Používanie jantárových korálikov   je nielen v Európe tradičnej záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne). Tiež pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia. Je považovaný za najúčinnejší kameň pri peľovej alergii a sennej nádche. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

fluorit

Fluorit je považovaný za kameň, ktorý nás chráni na duševnej úrovni pred tým, aby s nami druhí manipulovali. Pomáha nám udržať si svoje hranice. Býva označovaný za kameň, ktorý silno pohlcuje elektromagnetické žiarenie z elektroniky. Zvyšuje sebavedomie. Odporúča sa tiež pri učení.

Hodí sa najmä pre znamenia: VODNÁR, ŠKORPIÓN, RYBY, KOZOROŽEC

Vzhľadom na to, že všetky použité korálky pochádzajú z prímorských či oceánskych oblastí, odporúča sa ich čistenie a nabíjanie v slanej vode, de ktoré ich namočíte na noc po prekonanej chorobe či vyrástlo zúbka. Naopak neodporúčame cielene je vystavovať priamemu slnku, môžu totiž vyblednúť.

Jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a fluoritu (lisovaný do tvaru pravidelných kamienkov) - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je pre prípad pretrhnutia zaistený zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka. Nie je atestované pre deti do 3 rokov.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: