Jantárový náhrdelník s ruženínom a jadeitom 45 cm

Kód: 4497
€23,37 €19,31 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Jemná kombinácia citrónovo sfarbeného jantáru, ruženínu a jadeitu . Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru . Navlečené na ružovej šnúrke - medzi každou korálkou je uzlík (pri roztrhnutí sa nevysypú). Plastový uzáver ružovej farby. Dĺžka 45 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ruženínom a jadeitom.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantárové korálky   okolo krku prináša úľavu od bolesti hlavy, zubov, šije a krku. Jantár znižuje horúčku. Je tiež veľmi účinným ochranným kameňom.   Má tiež baktericitný a virostatický účinok – v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, či už pri hyper- alebo hypofunkcii. Účinne čistí lymfu, pomáha pri bolestiach v krku (angíne), nádche a zápale dutín, pri tenzných bolestiach hlavy či pri citlivosti na zmenu počasia. Vhodný pri migrénach. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádzajú z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

Jantár   obsahuje aromatické látky, ktoré sa uvoľňujú teplom, odporúča sa teda jeho nosenie na holej koži.

RUŽENÍN je jedným z druhov kremeňa, ktorý je podľa ľudového liečiteľstva kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru . Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Učí nás láske k sebe samému aj k druhým. Má upokojujúci, utišujúci účinok. Posilňuje srdce a celý obehový systém.

Jantárové korálky   sú vyrobené z prírodného oblého ohladeného jantáru a ruženínu a jadeitu (lisovaný do pravidelných kamienkov, jadeit je dofarbovaný pre intenzívnejší odtieň) - sú leštené , majú skrutkovací uzáver z polyresinu (teda bez obsahu niklu) a každá korálka je zaistená zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia korálky sa nevysypú všetky).

Oblé kúsky jantáru nájdete aj pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Vyrobené v Litve.

Jantárový náhrdelník s ruženínom a jadeitom 45 cm

Zo srdca Vysočiny

Sme rodinná značka z Humpolca, kde máme všetky šperky skladom a čo najrýchlejšie ich odosielame k vám. Sme vďační, že si vďaka našim zákazníkom môžeme plniť svoj podnikateľský sen a vážime si každú jednu objednávku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: