Jantárový náhrdelník s ruženínom 45 cm- okrúhle, leštené kamienky

Kód: 259
€35,25 –22 %
Jantarové korálky s růženínem
€35,25 –22 % €27,33 €22,59 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Jemná kombinácia medovo sfarbeného jantáru a ruženínu . Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru . Navlečené na medovej šnúrke - medzi každou korálkou je uzlík (pri roztrhnutí sa nevysypú). Plastový uzáver ružovej farby. Dĺžka 45 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ruženínom.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantárové korálky okolo krku prináša úľavu od bolesti hlavy, zubov, šije a krku. Jantár znižuje horúčku. Je tiež veľmi účinným ochranným kameňom. Má tiež baktericitný a virostatický účinok – v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, či už pri hyper- alebo hypofunkcii. Účinne čistí lymfu, pomáha pri bolestiach v krku (angíne), nádche a zápale dutín, pri tenzných bolestiach hlavy či pri citlivosti na zmenu počasia. Vhodný pri migrénach. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádzajú z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

Jantár obsahuje aromatické látky, ktoré sa uvoľňujú teplom, odporúča sa teda jeho nosenie na holej koži.

RUŽENÍN je jedným z druhov kremeňa, ktorý je podľa ľudového liečiteľstva kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru . Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Učí nás láske k sebe samému aj k druhým. Má upokojujúci, utišujúci účinok. Posilňuje srdce a celý obehový systém.

Jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohladeného jantáru a ruženínu (lisovaný do pravidelných kamienkov) - sú leštené , majú skrutkovací uzáver z polyresinu (teda bez obsahu niklu) a každá korálka je zaistená zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia (korálky sa nevysypú všetky).

Oblé kúsky jantáru nájdete aj pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je iba ilustratívna.

Náhrdelník nie je hračka. Obal nie je hračka. Nie je atestované pre deti do 3 rokov.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: