Jantárové korálky guľaté pre deti - jantár, ruženín, ametyst a brúsený červený granát

Kód: 1332/SRO
€16,24 €13,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Kombinácia jemného citrónového jantáru, ruženínu, ametystu a brúseného červeného granátu pre najmenších dievčatká. Korálky majú bezpečný skrutkovací uzáver a každý korálek je istený uzlíkom. Dĺžka 32 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ametystom, ruženínom a červeným granátom.

Používanie jantárových korálikov je nielen v Európe tradičnou záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu so vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte napríklad tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne). Ale aj pri zápale dutín, nádche či precitlivenosti dutín na zmeny počasia. Má tiež baktericitný a virostatický účinok – v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča ako pri hyperfunkcii tak aj pri hypofunkcii. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádzajú z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

AMETYST podľa prírodnej medicíny čistí auru a geopatogénne zóny od negatívnej energie. Upokojuje myseľ a zbavuje ju strachu, stresu a zloby. Je považovaný za mimoriadne mocný kameň s vysokou ochrannou silou , obdarený spirituálnymi vibráciami. Používa sa tiež na podporu imunity . Posilňuje vylučovaciu sústavu a pomáha pri kožných ochoreniach.

RUŽENÍN je jedným z druhov kremeňa, ktorý je podľa ľudového liečiteľstva kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru . Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Učí nás láske k sebe samému aj k druhým. Má upokojujúci, utišujúci účinok . Posilňuje srdce a celý obehový systém.

ČERVENÝ GRANÁT dodáva silu, životnú energiu a sebadôveru. Vždy bol považovaný za silný ochranný kameň, ktorý sa používal ako amulet . Prírodná medicína mu pripisuje bohaté liečivé schopnosti – či už na psychickej, tak aj fyzickej úrovni. Obzvlášť sa využíva na posilnenie srdca, krvi, nervového a hormonálneho systému.

Jantárové korálky pre deti sú vyrobené z prírodného oblého ohladeného jantáru a ametystu a ruženínu (lisované do pravidelných kamienkov) a brúseného červeného granátu - sú leštené , majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každá korálka je zaistená pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete aj pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je iba ilustratívna.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúžia ako hračka. Obal nie je hračka.

  • Nenechávajte dieťa s korálkami na krku bez dozoru, na spánok ich vždy zložte.
  • Nenechávajte dieťa korálky žuť – jantár je veľmi mäkký a ľahko dôjde k jeho rozhryznutiu. V zažívacom trakte sa jantárový zlomok bez zvyšku rozloží. Je tu však riziko vniknutia rozhryznutej korálky do dýchacieho ústrojenstva, preto je vhodné toto opatrenie bezpodmienečne dodržiavať.
  • Nie je atestované pre deti do 3 rokov!
  • My, biomineraly.cz, nenesieme žiadnu zodpovednosť za ujmy spôsobené používaním výrobkov zakúpených na našich webových stránkach.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: