Čakrové korálky pre väčšie deti - 38 cm

Kód: 358
€20,20 €16,69 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané čakrové korálky sú určené pre väčšie deti. Výber a radenie korálikov zodpovedá vplyvu na jednotlivé čakry, tak ako ich popisujú východnej náuky. Čistí a chráni našu auru od negatívnych vplyvov. Kombinujú jantár s ametystom, lapis, tyrkysom, ruženínom, aventurín a červeným granátom Každý kamienok je vyhladený a vyleštený do okrúhleho tvaru. Majú bezpečný skrutkovací uzáver a všetky korálky sú istené uzlíkom. Dĺžka 38 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne, ktoré kombinujú certifikovaný pravý baltský jantár s ďalšími polodrahokamami .

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Čakrové korálky   pre deti sú leštené , majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu), kamene sú lisované do tvaru pravidelných kamienkov a každá korálka je zaistená zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia.

Výber a radenie korálikov zodpovedá vplyvu na jednotlivé čakry, tak ako ich popisujú východné náuky. Čistí a chráni našu auru od negatívnych vplyvov. Majú pozitívny vplyv na psychický aj zdravotný stav. Ich nosenie však nenahrádza lekársku starostlivosť.

Korálky odporúčame pravidelne nabíjať a čistiť od negatívnych energií, a to buď na mesačnom svetle alebo omotaním okolo kusu surového kusu himalájskej soli. Naopak neodporúčame ich nabíjanie na priamom slnečnom svetle – môžu tak strácať svoju farbu.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúžia ako hračka. Obal nie je hračka.

  • Nenechávajte dieťa s korálkami na krku bez dozoru, na spánok ich vždy zložte.
  • Nenechávajte dieťa korálky žuť – jantár je veľmi mäkký a ľahko dôjde k jeho rozhryznutiu. V zažívacom trakte sa jantárový zlomok bez zvyšku rozloží. Je tu však riziko vniknutia rozhryznutej korálky do dýchacieho ústrojenstva, preto je vhodné toto opatrenie bezpodmienečne dodržiavať.
  • Nie je atestované pre deti do 3 rokov!
  • My, biomineraly.cz, nenesieme žiadnu zodpovednosť za ujmy spôsobené používaním výrobkov zakúpených na našich webových stránkach.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: