Čakrové korálky pre dospelých - 50 cm

Kód: 9689
€25,75 €21,28 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané čakrové korálky sú určené pre dospelých. Výber a radenie korálikov zodpovedá vplyvu na jednotlivé čakry, tak ako ich popisujú východné náuky. Čistí a chráni našu auru od negatívnych vplyvov. Kombinujú jantár s ametystom, lapisom, tyrkysom, ruženínom, aventurínom a červeným granátom Každý kamienok je ohladený a vyleštený do okrúhleho tvaru. Majú bezpečný skrutkovací uzáver a všetky korálky sú istené uzlíkom. Dĺžka 50 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne korálky z malej rodinnej dielne, ktoré kombinujú certifikovaný pravý baltský jantár s ďalšími polodrahokamami.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Sladu SE: v rovnakom vzhľade môžete mať aj náramok alebo náhrdelník pre deti .

Čakrové korálky sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu), kamene sú lisované do tvaru pravidelných kamienkov a každý korálek je zaistený zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia.

Výber a radenie korálikov zodpovedá vplyvu na jednotlivé čakry, tak ako ich popisujú východnej náuky. Čistí a chráni našu auru od negatívnych vplyvov. Majú pozitívny vplyv na psychický i zdravotný stav. Ich nosenie však nenahrádza lekársku starostlivosť.

Korálky odporúčame pravidelne nabíjať a čistiť od negatívnych energií, a to buď na mesačnom svetle alebo omotaním okolo kusa surového kusu himalájskej soli. Naopak neodporúčame ich nabíjanie na priamom slnečnom svetle - môžu tak strácať svoju farbu.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: